2022′ nin tercih edilen ev dekorasyon tarzı Modern Tasarım oldu

2022′ nin tercih edilen ev dekorasyon tarzı Modern Tasarım oldu.

Kullanıcı eğilimlerinin araştırılması, incelenmesi ve tasarımların bu tercihlere uygun hazırlandığı bir dünyada yaşıyoruz. İmalatçılar ürünlerini satabilmek için müşterilerinin ne istediğini daha iyi anlamaya çalışıyor artık. İç mimarlarda tasarımlarını bu doğrultuda oluşturuyorlar.

Kullanıcılar ise , gelenek, görgü, kültürüne göre belli tarzlarda yaşam alanları tarzları tercih etmekteler. Küreselleşen dünya ve internetin katkısı ile dünyada ve ülkemizde belli yaşam alanı tasarımları genelleşmeye başladı. Bunlardan en belirgin olanı ise Modern Tasarım Tarzı.

Mobilya imalatçılarının 2022 için yeni tasarımlarının çoğunu modern tasarım tarzı ile tasarlanan mobilyaların oluşturduğunu görüyoruz. Peki nedir bu Modern tasarım tarzı ? derseniz ;

Modern dekorasyon

Genellikle sade, berrak, temiz renkleri içine almaktadır. Bunun yanı sıra modern dekorasyon renk paletinde daha basit, aynı zamanda da hatları keskin tonlar bulunmaktadır.

Modern dekorasyon tarzında ev isteyenler için mobilyalar, aksesuarlar dahil karmaşadan kaçınmalıdır. Aksesuarlar göz yormamalıdır. Modern dekorasyonda anahtar kelime zarafet ve sadeliktir. Yeni nesil modern dekorasyon içindeki zarifliği ve sadeliği camdan, metalden veya çelikten oluşan aksesuarlar ile sağlamaktadır.

Beyaz, siyah ve gri gibi ana renkler mobilyalarda ağırlıkla tercih edilmektedir. Boydan boya camlar evin dekorasyonunda tercih edilebilmektedir. Modern dekorasyon, kuş bakışı bakıldığında alışa gelmişliği yansıtırken; detaylara inildiğinde ufak dokunuşlar ile sıradanlıktan hafifçe sıyrılmak isteyenler için ideal bir tercihtir.

Kaynak : alanyapower.com

Leave a comment


Model ismi veya özellik

Topcu-Concept-logo

İletişim

Mahmutlar Mah. Barbaros Cad. No:80 ALANYA / ANTALYA

Тel: +90242 528 38 15
Fax: +90242 528 38 45
Gsm: +90530 148 73 79 (Whatsapp)
info@topcuconcept.com

Pazartesi - Cuma : 9:00-18:30

Cumartesi : 9:00-17:30

Pazar : Kapalı

Bu sitenin tüm hakları TOPCU CONCEPT firmasına aittir.

Website Tasarım & Yayınlama Tuncer.web.tr